preloadingpreloadingpreloading
> HLAVNÍ STRANA

HLAVNÍ STRANA


Potřebujete právní pomoc? Jste na správné adrese!

 

Sídlo naší advokátní kanceláře
 
Jsme mladou a dynamickou advokátní kanceláří, která poskytuje služby v širokém spektru odvětví platného práva.
Naše advokátní kancelář působí na celém území České republiky, především v krajích Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém a kraji Vysočina.

Zajistíme Vám profesionální a všestrannou právní pomoc počínaje právním poradenstvím až po komplexní řešení složitých případů. Jsme schopni zajistit vysoce kvalitní právní servis a splnit tak všechny náročné požadavky firemní i soukromé klientely. Naši advokáti působí současně jako insolvenční správci.

V zájmu maximální spokojenosti našich klientů preferujeme flexibilní a invenční přístup k jednotlivým případům. Můžete se spolehnout na vysokou míru odbornosti, kvality a také na vysoce individuální přístup k Vašim potřebám a požadavkům. Stejnou samozřejmostí je patřičná míra diskrétnosti. Naší prioritou je poskytovat nadstandardní služby za dostupných finančních podmínek.

Jsme schopni poskytovat právní služby také v jazyce francouzském.

Dobrou dostupnost advokátní kanceláře zajišťuje umístění jejího sídla v centru města Brna, na ulici Bašty.

 

Vytisknout
Obsah webu
Napsat email

© 2010-2018 Advokátní kancelář Kučera a Truschinger
Aktuálně
V letošním roce jsme rozšířili náš pracovní kolektiv a zaručujeme tak našim klientům poskytování kvalitní a odborné právní pomoci v rámci širokého spektra právních odvětví.

Naše advokátní kancelář se specializuje mimo jiné i na insolvenční právo. Sepisujeme návrhy na povolení oddlužení. Taktéž je zaručena dlouhodobá zkušenost s jejich podáváním. Všem dlužníkům, u kterých byly shledány předpoklady pro povolení oddlužení, bylo oddlužení povoleno. Vykazujeme 100 % úspěšnost návrhů zpracovaných naší kanceláří ! Obraťte se s důvěrou na nás, rádi Vám pomůžeme definitivně se zbavit Vašich finančních problémů a exekucí.